Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

 • slide2
 • slide3
 • slide4

Сфера моєї діяльності

Вітаємо Вас на веб-порталі «Центру сімейного права адвоката Голубничого».

Центр сімейного права - це спеціалізований проект, створений з метою надання адвокатської допомоги в усіх видах спорів, які виникають у сфері сімейних відносин. Я є частиною Адвокатського об'єднання «MITRAX» (http://mitrax.com.ua/) та очолюю в ньому департамент сімейного права.  

Я здобув унікальний досвід вирішення найскладніших категорій справ, пов’язаних з сімейним правом, а тому впевнений в тому, що для надання професійної адвокатської допомоги необхідно бути спеціалстом вузького профілю. Тому, я обрав для себе шлях спеціалізації саме на сімейному праві.   

Моя мета - бути кращим в обраній сфері адвокатської практики, а для того, щоб в чомусь бути спражнім професіоналомцим необхідно наполегливо займатися кожен день протягом багатьох років. Саме таким чином я працюю в сфері сімейного права.

Моя багаторічна практика дає мені дві конкуренті переваги:
 • швидка та доступна допомога в нескладних категоріях справ – завдяки значній кількості проведених процедур розірвання шлюбу та аліментів, і, відповідно, наявністю відпрацьованих алгоритмів проведення таких процедур, я можу запропонувати моїм Клієнтам швидке та доступне вирішення таких сімейних спорів з мінімальною особистою участю самих Клієнтів; 
 • результативна допомога в складних, або «запущених» категоріях справ.
Мій досвід роботи в сфері сімейного права дає мені можливість стверджувати, що я, на практиці, успішно проводив всі категорії справ, які виникають в даній сфері. Також, я маю досвід ведення надскладних сімейних спорів: поділ майна подружжя (великого об'єму майна значної вартості), поділ майна подружжя в «громадянському» шлюбі, спори щодо дітей з міжнародним елементом, спори щодо визнання та оспорювання батьківства та багато іншого. Я здатен досягти позитивного результату в найскладніших сімейних справах.

В область моєї спеціалізації на сімейних спорах («сімейний адвокат») входять:


 • процеси розірвання шлюбу (розірвання шлюбу, розлучення);
 • поділ майна подружжя;
 • спори про встановлення місця проживання дитини;
 • позбавлення батьківських прав;
 • міжнародні сімейні спори;
 • сімейні спори, що виникають в громадянському шлюбі;
 • аліменти, а також будь-які інші сімейні спори;
 • сімейні спори, пов’язані з зміною прізвища дитини;
 • сімейні спори, пов’язані з позбавленням батьківських прав;
 • створення договорів з сімейного права, зокрема шлюбних контрактів (шлюбних договорів), договорів про добровільний поділ спільного сумісного майна подружжя;
 • сімейні спори, пов’язані з розірванням сімейних договорів.

Переваги роботи зі мною

 1. Особливий досвід та кваліфікація. Завдяки вузькій спеціалізації на сімейному праві, я можу з впевненістю стверджувати, що успішно, на практиці, вирішував більшість проблем, які можуть виникати в сімейному праві. У мене є багато особливих алгоритмів та хитрощів щодо вирішення більшості проблем, пов’язаних з сімейним правом. 
 2. Особливі гарантії результату. Гарантувати 100%-ий результат в адвокатський практиці неможливо, це відомо будь-якому професіоналу, і я не є виключенням. Але, через значний досвід ведення сімейних справ, я можу з великою ймовірністю прогнозувати результат розгляду більшості справ, і таким чином нести матеріальну відповідальність за результат розгляду справи. З самого початку роботи з Клієнтом я роз’яснюю всі можливі варіанти розвитку його справи, і знаходжу найбільш вигідний для нього порядок вирішення його проблем, і відповідно, можу нести відповідальність за такий результат.   
 3. Особливі гарантії конфіденційності. В сімейному праві конфіденційність є надзвичайно важливим фактором, і я це добре розумію. Саме тому, жоден адвокат не повинен розповідати, яким публічним людям він допомагав в вирішенні їх сімейних проблем. Я несу матеріальну відповідальність за збереження конфіденційності всіх відомостей про своїх Клієнтів.   
 4. Позитивна репутація, як серед Клієнтів, так і серед колег та в правоохоронних, органах судової та виконавчої влади, що значно збільшує можливості ефективного захисту прав та інтересів моїх Клієнтів.     
6204-1Голубничий Олег Ігорович – адвокат, партнер адвокатського об'єднання «МІТРАКС»

Адвокат Голубничий Олег Ігорович – спеціаліст в галузі права, закінчив з відзнакою Національний університет імені Тараса Шевченка. Почав свою кар’єру в правовій сфері в 2008 році з посади помічника адвоката в провідному адвокатському об’єднанні України. З 2010 працював на посаді старшого юриста нашого адвокатського бюро. 13 грудня 2011 склав іспити в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури, та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю номер 4769. Перевірити дану інформацію можна на сайті Національної асоціації адвокатів України - http://unba.org.ua/erau/ і Ради адвокатів міста Києва - http://kmkdka.com/reestr-advokativ-kieva. Загальний стаж юридичної практики Адвоката Голубничого Олега Ігоровича становить 6 років.