Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

 • slide2
 • slide3
 • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
У разі, якщо у вас виник сімейний спір в суді, розгляд якого завершився рішенням, яким ви не задоволені, то згідно чинного законодавства, Ви маєте право подати апеляційну скаргу на дане рішення. Суд апеляційної інстанції перевіряє законність та обґрунтованість винесеного рішення, й має право його скасувати і винести нове рішення по суті справи.

Окрім цього, якщо вашу справу вже розглянув апеляційний суд, то ви маєте право на його касаційне оскарження у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який має, в свою чергу, право скасувати рішення судів першої та апеляційної інстанції й винести нове рішення по суті справи, або направити справу на новий розгляд.

Написання апеляційної або касаційної скарги на рішення по сімейним спорам, а також робота адвоката безпосередньо в суді апеляційної та касаційної інстанції, вимагає від адвоката значної кваліфікації та досвіду. Так як, судова практика свідчить про те, що досягти позитивного вирішення справи в суді апеляційної та касаційної інстанції важче, ніж в суді першої інстанції, то для успішного оскарження судового рішення, Вам необхідна допомога професійного адвоката, який має високу кваліфікацію та досвід успішного представництва в судах апеляційної та касаційної інстанцій.

Я надаю адвокатську допомогу при апеляційному та касаційному оскаржені рішень судів першої інстанції по наступним сімейним спорам:
 1. апеляційне та касаційне оскарження рішень про розірвання шлюбу;
 2. апеляційне та касаційне оскарження рішень по поділу спільного сумісного майна подружжя;
 3. апеляційне та касаційне оскарження рішень по витребуванню аліментів;
 4. апеляційне та касаційне оскарження рішень по встановленню місця проживання та порядку виховання дітей;
 5. апеляційне та касаційне оскарження рішень по позбавленню батьківських прав;
 6. апеляційне та касаційне оскарження рішень по отриманню дозволу на виїзд дитини за кордон України без згоди та супроводу матері або батька;
 7. апеляційне та касаційне оскарження рішень по міжнародним сімейним спорам (сімейним спорам з іноземним елементом);
 8. апеляційне та касаційне оскарження рішень про поділ спільного сумісного майна, нажитого під час проживання у фактичних сімейно-шлюбних відносинах (громадянському шлюбі);
 9. апеляційне та касаційне оскарження рішень по усиновленню.
Вартість адвокатської допомоги у апеляційному та касаційному оскарженні рішень завжди індивідуальна та залежить від складності Вашої ситуації. Вартість адвокатської допомоги включає в себе:
 • ознайомлення з матеріалами справи;
 • підготовка апеляційної або касаційної скарги, та подання скарги до відповідного апеляційного суду, або Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ;
 • участь при розгляді скарги у відповідному апеляційному суді, або Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Також, я надаю послуги щодо написання заяви про перегляд судових рішень Верховним судом України, та, відповідно, подачі заяви до суду.