Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
Останнім часом, в нашій країні досить популярним став процес вступу до шлюбних, або ж фактичних сімейно-шлюбних відносин з громадянами інших держав (іноземцями). В наш час, в Україні, укладається багато шлюбів між громадянами України і іноземцями (громадянами інших держав). З юридичної точки зору, такий шлюб має багато особливостей і найчастіше це позначається при вирішенні сімейних спорів, що виникають з таких шлюбних відносин. Для вирішення подібних спорів необхідне не лише знання вітчизняного сімейного законодавства, але і широких знань міжнародного законодавства, а також законодавства тих держав, з громадянами яких, було укладено шлюб.

В область моєї спеціалізації входять також і міжнародні сімейні спори, а тому я маю значний досвід їх вирішення, і щороку беру участь в багатьох судових процесах, пов'язаних з сімейними спорами між громадянами України та іноземцями.

Значний досвід і кваліфікація, у таких справах, посприяють якісному вирішенню міжнародних сімейних спорів будь-якого рівня складності. Тому, якщо Вам потрібно розірвати шлюб з іноземцем, витребувати аліменти з іноземця на утримання спільної дитини або поділити спільне майно, звертайтесь, і Ви отримаєте кваліфіковану допомогу від адвоката, який, на практиці, добре знає всі особливості подібних судових процесів.

Але не завжди в захисті мають потребу лише громадяни нашої держави. Не рідкість, у наш час, випадки, в яких, в наданні висококваліфікованої адвокатської допомоги, яка може захистити його права, має потребу і іноземний громадянин. У такому разі, звертайтесь, і Ви будете впевнені в тому, що Ваші права захищатиме висококваліфікований адвокат, який має значний досвід і широкі знання в міжнародному сімейному праві.