Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу в Україні в судовому порядку (розлучення) – судова процедура, яка завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу.

Допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві і має значний досвід у проведенні процедури розлучення з іноземцем, через суд, може значно прискорити таку процедуру, що зекономить Ваш час та дасть змогу запобігти зайвим стресовим ситуаціям.

Кожен рік, я проводжу значну кількість судових процедур розірвання шлюбу в суді, завдяки чому досконало знаю дану процедуру та можу запропонувати своїм Клієнтам результативну адвокатську допомогу. Також, надаються послуги щодо розірвання шлюбу з іноземцем адвокат.

Чинне сімейне законодавство встановлює декілька можливостей щодо розірвання шлюбу в суді, в залежності від наявності згоди подружжя на припинення шлюбу, та наявності дітей певного віку у подружжя. Допомога професійного адвоката дасть Вам змогу обрати той варіант, який буде найбільше відповідати Вашій життєвий ситуації та Вашим інтересам.

Що забезпечує присутність адвоката під час проведення процедури розірвання шлюбу в суді:

  1. Максимальне прискорення судового процесу розірвання шлюбу (розлучення) в суді, досягається завдяки правильній правовій позиції, якісним процесуальним документам та оперативній участі адвоката у всіх процесуальних діях.
  2. При бажанні Клієнта, мінімізація безпосередньої його участі в судовому процесі розірвання шлюбу адвокат, що значно економить особистий час Клієнта та оберігає його від зайвого стресу. В більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору на надання адвокатської допомоги, іноді однією участю в судовому засіданні, та через деякий час отримання судового рішення про розірвання шлюбу. Під час ведення адвокатом справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, та відповідні судові документи.
  3. Абсолютну конфіденційність всіх відомостей про Клієнта, які стали відомі мені під час проведення процедури розірвання шлюбу.

Ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі розірвання шлюбу в Україні (розлучення) досить доступна, оскільки мені відомі всі аспекти і “підводні камені” даної процедури, що дозволяє Клієнту уникати зайвих фінансових навантажень. Остаточна ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі розірвання шлюбу (розлучення адвокат) встановлюється за погодженням з Клієнтом після обговорення з ним обставин його справи, що можна зробити, під час особистої зустрічі в офісі, або ж під час телефонної розмови.