Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
Поділ спільного сумісного майна подружжя при розлученні – це не проста судова процедура, під час якої подружжя ділить, згідно чинного сімейного законодавства, майно, набуте під час перебування у офіційно зареєстрованому шлюбі.

Чинне сімейне законодавство встановлює, що поділ майна подружжянабутого під час перебування у офіційно зареєстрованому шлюбі ділиться між подружжям порівну. Також, існує багато підстав для виключення деякого майна із категорії спільного сумісного, як майна яке не підлягає поділу.

Допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, і має значний досвід участі у спорах щодо поділу спільного сумісного майна подружжя, дає можливість Клієнту максимально захистити свої майнові права. Область моєї спеціалізації включає в себе вирішення сімейних спорів, пов’язаних з процедурою поділу спільного майна подружжя адвокат, а тому я маю значний практичний досвід успішного вирішення таких спорів.

Також, я надаю таку послугу як поділ майна в громадянському шлюбі.

Вартість адвокатської допомоги в сімейних спорах, пов'язаних з розподілом майна подружжя, є завжди індивідуальною, і залежить від побажань Клієнта та від фактичних обставин кожної окремої справи й звичайно від результату, якого необхідно досягти в інтересах Клієнта.