Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
Такий документ як шлюбний договір повинен надавати впевненість чоловіку і дружині в тому, що кожен із них після розлучення залишиться при своїх інтересах. Тобто те майно, яке буде зазначено в договорі, залишиться з тим, кому воно належить за правом, відповідно до договору. Тому для того, щоб чоловік і дружина при розлученні не погіршили всю ситуацію скандалом, пов'язаним з поділом майна, існує правовий документ – шлюбний контракт, метою якого є попередній нотаріально завірений поділ майна. Таким чином, укладаючи подібний документ, молода сім'я зможе уникнути суперечок в суді.

У нашій країні складання шлюбних контрактів ще не настільки поширене явище, як, наприклад, за кордоном, тому багато сімей стикається з проблемою поділу майна. Часто в сім'ї одна людина незадоволена результатом такого поділу, а друга залишається у виграші. Дуже часто чоловік і дружина не можуть прийти до компромісу і розділити майно так, щоб це було вигідно кожному, і обидва залишилися задоволеними. І такі суперечки трапляються зазвичай в сім'ях, де не вистачає знань у цій сфері. Тому я завжди пропоную своїм Клієнтам подбати про власні інтереси і укласти шлюбний договір, згідно з яким і чоловік і дружина, у випадку розлучення, зможуть отримати свою частку майна, яка заздалегідь буде зазначена і внесена до договору кожною стороною.

Вихід із складної ситуації за допомогою шлюбного контракту

Я чудово знаю, як багато сімей, під час розриву відносин, ділять своє майно. Вони просто не хочуть віддавати те, що, нібито, належить їм, і до останнього відстоюють свою правоту перед чоловіком чи дружиною. А це, як правило, призводить до сварок, скандалів і судових розглядів. Тому я пропоную шлюбний контракт, який за бажанням, можна відкоригувати згідно з інтересами і побажаннями Клієнтів. Завдяки шлюбним контрактам інтереси людей, які перебувають у шлюбі, вже заздалегідь будуть обговорені і захищені. У разі розлучення, і чоловік, і дружина отримають те майно, яке за правом буде належати їм відповідно до договору. Цей факт надає впевненості молодим сім'ям, що жодна із осіб, які уклали шлюбний договір, не залишиться, як кажуть, з порожніми руками.

В Україні укладення шлюбних контрактів ще не стало таким популярним, яким воно є за кордоном. В інших країнах майже всі сім'ї свідомо йдуть на підписання контракту, який захистить їх інтереси в правовому порядку. У нашій країні, заплативши зовсім невеликі гроші, можна укласти шлюбний контракт не побоюючись того, що в майбутньому особисте майно перейде в інші руки. Підписання шлюбного договору може виступити єдиним юридичним способом вирішення всіх майнових проблем.

Переваги шлюбного контракту

Основними перевагами шлюбних договорів є захист свого майна, впевненість у завтрашньому дні, надійність і безпека. Плюс до всього, розділивши майно відповідно до такого документа, подружжя не стане сваритися, і розлучення відбудеться мирно, без жодних майнових проблем. І в цьому буде заключатися моя робота, як досвідченого професіонала, який допоможе Вам скласти правовий документ і юридично його завірити, завдяки чому в сім'ї з'явиться важливий і дуже потрібний документ, який може зіграти велику позитивну роль у випадку розлучення.

Ще однією перевагою укладення таких договорів з нашою допомогою, є невисока ціна, яка призначається за документ в залежності від індивідуальних нюансів його складання.