Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
У законодавстві нашої держави детально прописаний порядок проїзду (в'їзду та виїзду) громадян, іноземців і людей без громадянства, через державний кордон України.

Після розірвання шлюбу, або ж, припинення фактичних сімейно-шлюбних відносин, між батьками, в яких є діти, може виникнути спір, відносно дозволу на виїзд одного з них разом з дитиною за кордон України без супроводу іншого з батьків. Такі спори часто виникають у тому випадку, коли той з батьків, з ким проживає дитина, має намір виїхати за кордон України на постійне місце проживання, або має намір регулярно їздити з дитиною на відпочинок і лікування за кордон України.

Згідно чинного законодавства України, виїзд дитини за кордон України вирішується лише при дотриманні таких умов:
  • у супроводі обох батьків;
  • за наявності нотаріально засвідченої заяви одного з батьків про згоду на виїзд дитини з другим з батьків, без його супроводу;
  • за рішенням суду, яке може надати дозвіл одному з батьків виїжджати за кордон України, без згоди і супроводу іншого з батьків до досягнення дитиною 16 років.
Судовий спір, про отримання дозволу на виїзд дитини, що не досягла шістнадцяти років, за кордон України, без дозволу і супроводу іншого з батьків, має багато особливостей, для успішної реалізації якого потрібен значний досвід і висока кваліфікація адвоката, який проводить таку справу в суді. А це означає, що адвокат повинен володіти успішним досвідом проведення таких сімейних спорів, щоб Клієнт був впевнений в результаті.

На практиці, я неодноразово вигравав судові спори «про дозвіл на виїзд дитини за кордон без згоди і супроводу іншого з батьків».

Вартість адвокатської допомоги у вирішенні сімейного спору «про надання дозволу на виїзд за кордон України без згоди і супроводу іншого з батьків» завжди індивідуальна, і залежить від особливостей кожної конкретної справи.