Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
У житті кожної людини складаються досить різні обставини, причини і приводи для розірвання шлюбу, але результат – розлучення, завжди є неприємною подією в житті кожної людини. І не лише тому, що сама по собі процедура розлучення має неприємний психологічний і моральний аспекти, але так само і тому, що після нього виникають різні спори відносно поділу майна, нажитого в шлюбі, аліментні спори, спори про порядок виховання і місця проживання дітей.

Питання, відносно участі батьків у вихованні і утриманні дитини після розлучення були пріоритетними у всі часи, адже, фактично, дитина позбавлялася права на повноцінну сім'ю. Тому, найчастіше в судовому порядку батьки дитини встановлюють з ким з батьків дитина проживатиме, графік побачень з дитиною того з батьків, який проживає окремо, а також, аліментні зобов'язання того з батьків, хто проживатиме окремо від дитини, відносно її утримання.

Судові процедури щодо визначення місця проживання дитини та про порядок участі у виховання дитини того з батьків хто проживає окремо, є дуже трудоємкими процесами, а тому відбирають багато сил і здоров'я, як фізичного, так і психологічного, а також потребує значних матеріальних затрат. Судові процеси, пов'язані з долею дитини є дуже складними процедурами, оскільки вимагають надання суду значної кількості документів і доказів, а тому потребують кваліфікованого і досвідченого підходу до них, а також їх чіткого тактичного планування. Окрім того, до участі в даній категорії справ, в якості третьої особи, долучаються органи опіки та піклування (служби у справах дітей), які не заявляють самостійних вимог, проте надають свій висновок та мають право підтримувати одну із сторін, та до думки яких, в переважній більшості випадків, суди прислухаються.

Я неодноразово успішно брав участь в судових спорах, пов'язаних з порядком виховання і місця проживання дитини, а тому маю значний досвід проведення такого роду судових процедур. Вартість проведення даних судових процедур завжди індивідуальна, і залежить від складності Вашої справи.