Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
Традиційно склалося, що після одруження дружина бере прізвище чоловіка. Звичайно, не всі сім’ї, а особливо прогресивна молодь, притримуються даних традицій, все залежить від їх особистих бажань та волевиявлення, але все ж більшість подружніх пар мають більш консервативні погляди на описану ситуацію. Тому, коли у подружжя народжується дитини, вона також отримує прізвище чоловіка.

Після розлучення (добровільного через органи РАЦСу, чи судової процедури розірвання шлюбу) у дружини, знову ж таки, виникає питання стосовно повернення власного дівочого прізвища, а з ним, нерідко, і питання зміни прізвища дитини. Звісно, вищеописана ситуація не являється єдиною передумовою зміни прізвища дитини, а причини для цього у кожного свої.


Сучасне сімейне законодавство вказує, що процедура зміни прізвища дитини може бути проведена двома шляхами – перший «добровільний», коли існує згода обох батьків на зміну прізвища, через органи РАЦСу, та другий «примусовий», коли, відповідно, відсутня згода одного з батьків. Дана процедура проводиться в судовому порядку, зважаючи на суттєву кількість обставин (наприклад, такі як вік дитини).

Я спеціалізуюсь на сімейних спорах такого характеру, та маю значний успішний досвід реалізації даних судових процесів як на стороні позивача, так і на стороні відповідача. Тому, якщо Вам необхідно провести судову процедуру по зміні прізвища дитини, то Вам обов’язково буде необхідна допомога досвідченого, професійного адвоката, який спеціалізується на даній категорії сімейних спорів.