Центр сімейного права адвоката Голубничого
01024, м. Київ, Печерські Липки, провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
(063) 489-29-09
(044) 240-15-51

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поради адвоката

  • slide2
  • slide3
  • slide4
фото

Голубничий Олег Ігорович
Адвокат по сімейним спорам

Контакти

01024, Україна, м. Київ
провулок Виноградний, 1/11, офіс 46
Тел.: (063) 489-29-09
        (044) 240-15-51
e-mail: absolon2008@bigmir.net

Карта проїзду

map1
На сьогоднішній день, у моїх потенційних Клієнтів є досить популярним питання: скільки коштує написати позовну заяву про розірвання шлюбу чи позовну заяву про стягнення аліментів? Розуміючи, що значна кількість людей, по різним причинам, не хоче чи не може собі дозволити долучати професійних адвокатів для таких процедур як розірвання шлюбу чи стягнненя аліментів, я розробив спеціальну програму - «сам собі адвокат по сімейним справам».

Суть даної програми полягає в тому, що за фіксовану суму, я можу написати позовну заяву про розірвання шлюбу, чи позову заяву про стягнення аліментів, надати консультацію щодо реального самостійного проведення такої процедури, та надати письмовий розгорнутий алгоритм проведення даної процедури, що значно спрощує її проведення без необхідності залучення до даної процедури професійного адвоката.

Написання (складання) позовної заяви про розірвання шлюбу, консультація адвоката щодо проведення процедури розірвання шлюбу, та надання розгорнутого алгоритму про проведення процедури розірвання шлюбу коштує 500 гривень.

Написання (складання) позовної заяви про стягнення аліментів, консультація щодо проведення процедури стягнення аліментів, та надання розгорнутого алгоритму щодо проведення процедури стягнення аліментів коштує 700 гривень.

Я впевнений, що існує достатня кількість випадків, коли така допомога у написанні позовної заяви про стягнення аліментів чи розірвання шлюбу буде дуже актуальною.