Надаю допомогу в складних сімейних спорах

Центр сімейного права

Я спеціалізуюсь на адвокатській допомозі у складних та нестандартних сімейних спорах, в яких маю унікальний досвід.

Центр сімейного права є частиною провідного Адвокатського об’єднання «MITRAX», в якому створено окремий департамент – центр сімейного права, який успішно вирішує сімейні спори з 2010 року.

Замовити консультацію

Голубничий Олег Ігорович

Керівник центру сімейного права

Метою моєї роботи є:

позитивний результат

найменші затрати ресурсів клієнта

довгострокове партнерство

побудова довірливих відносин

Кому я можу бути корисним:

Мої Клієнти – це люди, які зіткнулися з конфліктними чи потенційно конфліктними ситуаціями і розуміють об’єктивну необхідність професійної допомоги адвоката в сфері сімейного права.

Моя допомога максимально актуальна в двох випадках:

1У вас нестандартна, складна, або «запущена» справа, яка потребує максимально ефективної адвокатської допомоги. Ведення саме таких справ в сфері сімейного права, є моєю головною спеціалізацією.

2Ви хочете досягнути результатів по «нескладним» справам максимально швидко, з мінімальною особистою участю, і зі збереженням максимальної конфіденційності.

Мої переваги:

Результат - головний критерій моєї роботи

Надаючи адвокатську допомогу в складних сімейних справах, я надаю особливі гарантії результату, за які несу матеріальну відповідальність перед Клієнтом.

Особливий досвід та кваліфікація

Завдяки вузькій спеціалізації на сімейному праві, я можу з впевненістю стверджувати, що успішно, на практиці, вирішував більшість проблем, які можуть виникати в сімейному праві. У мене є багато особливих алгоритмів та хитрощів щодо вирішення більшості проблем, пов’язаних з сімейним правом.

Особливі гарантії конфіденційності

В сімейному праві конфіденційність є надзвичайно важливим фактором, і я це добре розумію. Саме тому, жоден адвокат не повинен розповідати, яким публічним людям він допомагав у вирішенні їх сімейних проблем.

Репутація

Позитивна репутація, як серед Клієнтів, так і серед колег, а також в правоохоронних органах, органах судової та виконавчої влади, що значно збільшує можливості ефективного захисту прав та інтересів моїх Клієнтів.

Записатись на особисту консультацію

заповніть форму нижче та отримая конфіденційну консультацію