Стягнення аліментів

Аліменти в Україні та спори щодо їх витребування, стягнення та нарахування розміру аліментів, складають значну частину сімейних спорів, що розглядаються судами України.

Чине сімейне законодавство встановлює два принципи розрахунку розміру та форми, в якій повинні сплачуватися аліменти – в твердій грошовій сумі, або в процентах від всіх видів заробітку та доходу платника аліментів. Окрім цього, чинне сімейне законодавство встановлює, також можливість стягнення заборгованості по аліментам. В законі, також, чітко передбачені підстави для збільшення та зменшення розміру аліментів, які підлягають стягненню.

Що забезпечує моя участь, у якості адвоката, під час проведення процедури стягнення аліментів:

  1. Максимальне збільшення реального розміру аліментів, який буде стягуватися на користь Клієнта.
  2. Пошук законних доказів, щодо майнового стану платника аліментів.
  3. Значне прискорення процедури розгляду справи про стягнення аліментів в суді, і відповідно максимально швидке отримання рішення суду про стягнення аліментів.
  4. При бажанні Клієнта, мінімізація безпосередньої його участі в судовому процесі стягнення аліментів, що значно економить особистий час Клієнта та оберігає його від зайвого стресу. В більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору про надання адвокатської допомоги та через деякий час отриманням судового рішення про стягнення аліментів. Під час ведення справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, та відповідні судові документи.
  5. Абсолютну конфіденційність всіх відомостей про Клієнта, які стали відомі мені під час проведення процедури стягнення аліментів в суді.

Ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі стягнення аліментів порівняно невелика, оскільки я досконало, на практиці, знаю дану процедуру, що дає мені можливість економити час і, відповідно, гроші Клієнтів. Остаточна ціна адвокатської допомоги по стягненню аліментів встановлюється за погодженням з Клієнтом після обговорення з ним обставин його справи, що можна зробити під час особистої зустрічі в офісі, або ж під час телефонної розмови.