Консультація по аліментах

Припиняючи сімейні відносини, деякі несвідомі громадяни вважають, що вони звільняються від всіх обов’язків, що зв’язують їх раніше з колишнім супутником життя. Але це далеко не так! Необхідність забезпечувати потреби спільних неповнолітніх дітей, які залишилися проживати з одним з батьків, ніхто не скасовував. У тому випадку, якщо колишня дружина перебуває в декретній відпустці, вона теж може розраховувати на певне утримання з боку батька дитини.

Якщо між батьками існує добровільна угода в даному питанні, то справа вирішується шляхом складання офіційного паперу, що завіряє їх рішення. Такий документ повинен бути оформлений у нотаріуса. В іншому випадку, розмір аліментних стягнень встановлює суд на підставі документів, наданих обома сторонами даної справи. І рішення судового розгляду безпосередньо залежить від знань тієї людини, яка представляє інтереси позивача.

Скориставшись послугою “консультація по аліментах”, Клієнт може отримати:

  • нормативно-правову базу, на основі якої можна вибудувати свою позицію або ж захист;
  • допомогу при оформленні та зборі необхідних документів;
  • роз’яснення правильності складання, формування та формулювання процесуальних документів та позовних вимог.

Чи завжди необхідна розмова з адвокатом?

Якщо Ви впевнені в своїх силах і Ваші пізнання в юриспруденції по сімейно-правовим відносинам досить глибокі, то консультація по виплаті аліментів необхідна Вам лише для того, щоб дізнатися можливі нововведення в законодавстві.

Якщо ж Ви зіткнулися з такою ситуацією вперше або не маєте часу для того, щоб самостійно розібратися у всіх тонкощах сімейної юриспруденції, консультація адвоката по аліментах, а також його подальша допомога під час супроводу судового процесу, дасть Вам можливість отримати найкращий результат після розгляду справи і уникнути можливості процесуальних диверсій з боку колишнього чоловіка і стягнути борги, а також відповідні виплати.

Маючи багаторічний досвід врегулювання сімейних суперечок, я надаю детальну консультацію, що базується на чинних правових канонах, а також надаю висококваліфіковану підтримку при необхідності розгляду справи в судовому порядку.

Кому може бути корисна консультація?

Зустріч з фахівцем допоможе розібратися в яких випадках і коли аліменти можуть стягуватися на користь:

  • неповнолітніх дітей;
  • подружжя (знаходження в декреті і т.д.);
  • батьків.

Знаючи свої права, які захищені чинними законами нашої країни, Клієнт зможе скористатися ними для поліпшення матеріального добробуту.


Адвокат Голубничий Олег Ігорович
Телефон: (063) 489 29 09