Оспорювання батьківства

В житті іноді так складаються обставини, що при народженні дитини, її біологічним батьком є не та особа, яка в даний час знаходиться в подружніх чи інших відносинах з матір’ю дитини. Проте дані саме дійсного (офіційного) чоловіка заносять в свідоцтво про народження дитини, як його батька. У разі, якщо офіційний чоловік усвідомлює, що він не є біологічним батьком дитини, але дані про нього як про батька вже вказані в свідоцтві про народження дитини, він може оспорити своє батьківство в судовому порядку.

Як видно з усього вищесказаного, і відповідно до умов, визначених сімейним законодавством, оспорити батьківство можливо тільки шляхом звернення до суду з позовною заявою. Самі судові процедури оскарження батьківства є дуже складними і напруженими, як з точки зору цивільного процесу, так і з моральної сторони цієї справи. Крім того, істотним доказом у цій справі є той факт, що саме заявник є, або ж не є біологічним батьком дитини. Даний факт в суді встановлюється вичерпною кількістю засобів доказування, якими, зокрема є висновок експертизи.

Детальніше з даною процедурою Ви можете ознайомитись в статті «Оспорювання батьківства в суді».

Таким чином, якщо Вам необхідна кваліфікована допомога досвідченого адвоката в реалізації судової процедури оскарження батьківства, Ви можете звернутися в мій Центр, і бути впевненими в професійному захисті Ваших інтересів.


Адвокат Голубничий Олег Ігорович
Телефон: (063) 489 29 09