Адвокат по розлученню через суд

Розірвання шлюбу (розлучення) в судовому порядку – процедура, яка завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу.

Допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві і має значний досвід у проведенні процедури розлучення через суд, може значно прискорити таку процедуру, що зекономить Ваш час та дасть змогу запобігти зайвим стресовим ситуаціям.

Кожен рік, я проводжу значну кількість судових процедур розірвання шлюбу, завдяки чому досконало знаю дану процедуру та можу запропонувати своїм Клієнтам результативну адвокатську допомогу. Також, надається така послуга як розлучення з іноземцем.

Чинне сімейне законодавство встановлює декілька можливих шляхів розлучення через суд, в залежності від наявності згоди подружжя на припинення шлюбу, та наявності дітей певного віку. Допомога професійного адвоката дасть Вам змогу обрати той варіант, який буде найбільше відповідати Вашій життєвий ситуації та Вашим інтересам.

Що забезпечує присутність адвоката по шлюборозлучному процесу в суді:

  1. Максимальне прискорення судового процесу розлучення, що досягається завдяки правильній правовій позиції, якісним процесуальним документам та оперативній участі адвоката у всіх процесуальних діях.
  2. При бажанні Клієнта, мінімізація безпосередньої його участі в судовому процесі розірвання шлюбу, що значно економить особистий час Клієнта та захищає його від зайвого стресу. В більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору на надання адвокатської допомоги, іноді однією участю в судовому засіданні, та через деякий час отримання судового рішення про розірвання шлюбу. Під час ведення адвокатом справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, та відповідні судові документи.
  3. Абсолютну конфіденційність всіх відомостей про Клієнта, які стали відомі мені під час проведення процедури розірвання шлюбу.

Ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі розірвання шлюбу в Києві досить доступна, оскільки мені відомі всі аспекти і “підводні камені” даної процедури, що дозволяє Клієнту уникати зайвих фінансових навантажень. Остаточна ціна адвокатської допомоги в шлюборозлучному процесі встановлюється за погодженням з Клієнтом після обговорення з ним обставин його справи під час особистої зустрічі в офісі, або ж під час телефонної розмови.


Адвокат Голубничий Олег Ігорович
Телефон: (063) 489 29 09