Розлучення без присутності в суді (розлучення під ключ)

З великим емоційним навантаженням при розлученні може впоратися не кожна людина. Дана ситуація також завжди пов’язана зі значними фінансовими витратами і просто небажанням бачити ту людину, яка зробила боляче і в одну мить стала чужою. Не рідко виникає і така ситуація, коли один з подружжя з різних причин не може приділити шлюборозлучному процесу належної уваги і особисто бути присутнім на судовому розгляді: проживання в іншій країні, службові поїздки і т.д. Розлучення “під ключ” в Києві досить популярна послуга, адже сучасні люди постійно відчувають брак часу.

Як діяти в таких випадках підкаже адвокат, що спеціалізується в сфері сімейно-правових спорів. Допомога даного фахівця допоможе якнайшвидше провести розірвання шлюбу без присутності Клієнта в залі суду, не допустити фатальних помилок і привести думки в порядок.

Завдяки моєму багаторічному досвіду в галузі вирішення сімейних спорів, можу з упевненістю сказати, що розлучення “під ключ” необхідно, коли:

 • тільки один з подружжя є громадянином України;
 • явка в суд неможлива з яких-небудь причин;
 • особиста присутність на засіданні неможливе через службові обов’язки або ж через відсутність у Клієнта бажання бути присутнім, і т.д.

Законодавством нашої країни допускається можливість розлучення без присутності громадян в тому випадку, якщо їх інтереси представляє адвокат.

Позитивні сторони співпраці з адвокатом

Багато людей, потрапляючи в ситуацію, коли подальше спільне життя неможливе з низки причин, знаходяться в замішанні. Для того, щоб розібратися з усіма нюансами шлюборозлучного процесу, отримати висококваліфіковану адвокатську підтримку, а також, скористатися своїми правами, передбаченими законодавством України, необхідно звернутися до адвоката.

Правовий захист в суді дає можливість не тільки заспокоїти нерви, але і:

 • керувати процесом дистанційно (перебуваючи у від’їзді, на лікарняному, у відпустці і т.п.);
 • вирішувати супутні розлученню питання щодо поділу майна, призначення виплат аліментів і т.д .;
 • розраховувати на підготовку процесуальної документації на належному рівні;
 • розраховувати на подачу необхідних процесуальних документів до відповідних інстанцій без додаткових зусиль і без витрат часу з боку Клієнта;
 • запобігати можливим процесуальним диверсіям з боку опонентів.

Я завжди приділяю максимальну увагу справам своїх Клієнтів. Провівши на практиці успішне вирішення великої кількості подібних справ, можу гарантувати, що навіть без особистої присутності Клієнта в суді, останній може розраховувати на:

 • детальне вивчення всіх нюансів розлучення;
 • максимально короткий термін розгляду справи;
 • своєчасне інформування його про стан справ.

Такий підхід до своїх обов’язків дозволяє мені максимально захистити інтереси моїх Клієнтів і досягти найкращого результату справи. Остаточна вартість розлучення “під ключ” залежить від складнощів, пов’язаних з його проведенням. Всі ці нюанси обов’язково обговорюються під час особистої зустрічі або ж в телефонному режимі.


Адвокат Голубничий Олег Ігорович
Телефон: (063) 489 29 09