Поділ спільного майна подружжя

Поділ спільного сумісного майна подружжя при розлученні – це не проста судова процедура, під час якої подружжя ділить, згідно чинного сімейного законодавства, майно, набуте під час перебування у офіційно зареєстрованому шлюбі.

Чинне сімейне законодавство встановлює, що поділ майна подружжя, набутого під час перебування у офіційно зареєстрованому шлюбі ділиться між подружжям порівну. Також, існує багато підстав для виключення деякого майна із категорії спільного сумісного, як майна яке не підлягає поділу.

Допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, і має значний досвід участі у спорах щодо поділу спільного сумісного майна подружжя, дає можливість Клієнту максимально захистити свої майнові права. Область моєї спеціалізації включає в себе вирішення сімейних спорів, пов’язаних з процедурою поділу спільного майна подружжя, а тому я маю значний практичний досвід успішного вирішення таких спорів.

Також, я надаю таку послугу як поділ майна в громадянському шлюбі.

Вартість адвокатської допомоги в сімейних спорах, пов’язаних з розподілом майна подружжя, є завжди індивідуальною, і залежить від побажань Клієнта та від фактичних обставин кожної окремої справи й звичайно від результату, якого необхідно досягти в інтересах Клієнта.