Сімейний адвокат

Сімейний адвокат – це комплексна форма адвокатської допомоги, яка, в першу чергу, пов’язана з особливістю спорів, що виникають в галузі сімейного права. Дана особливість полягає в тому, що в одній родині може виникнути одразу декілька сімейних спорів.

Послуга «сімейний адвокат», допоможе Вам вирішити усі ці питання швидко та без зайвих зусиль.

Часто має місце така ситуація, коли при розірванні шлюбу (розлученні), паралельно виникає спір про поділ спільного майна подружжя, витребування аліментів, встановлення місця проживання дітей, або інші сімейні спори. Таким чином, для людини, яка потребує в такій ситуації комплексної професійної адвокатської допомоги, необхідно щоб адвокат у сімейних справах, який буде представляти її інтереси, мав досвід у веденні різноманітних сімейних спорів.

Окрім цього, практика розгляду сімейних спорів свідчить про те, що результати розгляду однієї справи можуть впливати на розгляд інших сімейних спорів. Наприклад, факти, встановлені при розгляді справи про розірвання шлюбу (розлученні), можуть впливати на розгляд справ про поділ спільного сумісного майна подружжя, або справ про встановлення місця проживання дітей після розірвання шлюбу.

Я пропоную моїм Клієнтам комплексний підхід в ситуаціях, коли виникає одразу декілька сімейних спорів, в яких Клієнту необхідна допомога адвоката по сімейним справам. При ведені декількох сімейних спорів одного Клієнта, адвокатська допомога надається на більш вигідних для Клієнта умовах.