Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав – це крайня міра, яка застосовується до батьків, які систематично не виконують своїх батьківських обов’язків, зловживають алкогольними або наркотичними засобами, або були засуджені за злочин проти дитини.

Позбавлення батьківських прав – це, з юридичної точки зору, складана процедура, яка відноситься до категорії найскладніших справ, що зустрічаються не тільки в сімейному праві, але і в адвокатський практиці вцілому. Спори про позбавлення батьківських прав розглядаються судом, за обов’язковою участю органів опіки та піклування.

Якщо у Вас виникла необхідність у проведенні процедури позбавлення батьківських прав, то Ви просто потребуєте кваліфікованої адвокатська допомоги, яка дасть змогу досягти бажаної мети.

Я маю позитивний досвід участі у сімейних спорах, пов’язаних з позбавленням батьківських прав, й на практиці знаю особливості даної процедури.

Вартість адвокатської допомоги в процедурі позбавлення батьківських прав завжди індивідуальна і визначається під час первинної консультації, та аналізу особливостей кожної окремої справи.