Визнання шлюбу недійсним

В Україні передбачена можливість визнання шлюбу недійсним. Дана процедура виконується в тому випадку, якщо під час реєстрації шлюбу були порушенні основні принципи шлюбу (загальні положення про шлюб) або ж особи, які зареєстрували шлюб не мали права на реєстрацію шлюбу між собою з ряду причин (наприклад, шлюб не є добровільним, порушено принцип «одного шлюбу», порушено шлюбний вік, шлюб зареєстровано між родичами першої лінії спорідненості, шлюб був зареєстрований без наміру створення сім’ї).

Початок процедури вимагає наявності заяви від зацікавленої особи. Також необхідно мати вагомі і неспростовні докази, які послужать підставами для визнання шлюбу недійсним. Багато громадян, що зіткнулися з подібною ситуацією, не знайомі з порядком визнання шлюбу недійсним. Щоб з’ясувати всі нюанси майбутньої справи, передбачити можливі ускладнення і отримати кваліфікований захист своїх прав, необхідна допомога адвоката, діяльність якого пов’язана з цивільно-правовою юриспруденцією, і який спеціалізується на сімейних спорах.

Переваги присутності адвоката на суді

Скориставшись спеціалізованою допомогою адвоката під час розгляду справи щодо анулювання шлюбу в суді, ви отримуєте:

  • детальну правову консультацію;
  • оформлення і подачу документів в усі необхідні інстанції;
  • ретельний підбір можливих свідків;
  • збір і надання суду основних доказів;
  • захист Ваших інтересів під час супроводу справи в суді.

Маючи вагомі знання в області сімейного законодавства, а також активну практику щодо вирішення питань даної категорії, можу стверджувати, що визнання шлюбу недійсним досить складна справа. Підбір свідків, збір доказів і всіх необхідних даних може бути пов’язаний з рядом перешкод, подолати які, часом, не так просто.

У своїй роботі я успішно вирішував подібні справи різного ступеня складності. Глибокі пізнання в області сімейного права дозволяють мені передбачити і обійти практично всі «підводні камені», які здатні гальмувати процес і затягувати його на досить тривалий час. Таким чином, клієнт може:

  • заощадити масу часу і нервів;
  • керувати процесом без особистої участі, перебуваючи в іншому місті або країні;
  • отримати повний захист своїх прав в суді;
  • прискорити темпи винесення остаточного рішення.

Скільки коштують послуги адвоката

Розуміючи всю делікатність ситуації, я завжди особисто проводжу всі попередні консультації. Це дає можливість встановити ступінь складності і з’ясувати важливі подробиці майбутньої справи. Остаточна ціна моєї роботи встановлюється лише після детального розгляду потенційного сімейного спору і обговорюється з Клієнтом під час особистої зустрічі або в телефонному режимі.

Я завжди відповідально ставлюся до своїх обов’язків і прагну до того, щоб співпраця з Клієнтом було максимально комфортна для обох сторін. Тому можу стверджувати, що вартість моїх послуг досить демократична і доступна практично для всіх громадян нашої країни.


Адвокат Голубничий Олег Ігорович
Телефон: (063) 489 29 09