Вартість послуг

У своїй діяльності я керуюсь принципом індивідуального підходу до кожної окремої справи та кожного окремого Клієнта. Цей принцип стосується і моєї цінової політики.

Ціни на адвокатську допомогу, яку я надаю, є чесними та доступними для моїх Клієнтів, та повністю відповідають моєму досвіду та кваліфікації, і, відповідно, результативності моєї адвокатської допомоги.

Остаточна  ціна моєї адвокатської допомоги встановлюється під час проведення первинної консультації з Клієнтом та вивчення обставин його справи.

Таким чином, я визначив для себе два основних підходи до формування вартості моєї адвокатської допомоги, основним формуючим чинником в яких є результат, якого необхідно досягти Клієнту у тій чи іншій справі:

  1. оплата за процес – здійснюється поетапно, за кожну вчинену дію, написаний процесуальний документ, проведене судове засідання (вартість кожного етапу заздалегідь обговорюється з Клієнтом та закріплюється в угоді (договорі) про надання адвокатської допомоги);
  2. оплата за результат – здійснюється одним або двома платежами, основний з яких (більший) сплачується після досягнення позитивного для Клієнта результату (усі можливі варіанти вирішення справи Клієнта заздалегідь чесно повідомляються Клієнту, обговорюються та закріплюються в угоді (договорі) про надання адвокатської допомоги).

Клієнту пропонуються обидва варіанти здійснення оплати моїх адвокатських послуг, та в залежності від того, який найбільше влаштовує Клієнта, формується вигідна для Клієнта, нижча, в порівнянні з моїми конкурентами ціна адвокатських послуг в сфері сімейного права.

Я надаю адвокатську допомогу лише в тій галузі права, в якій маю значний досвід і кваліфікацію, що дозволяє мені оцінити під час первинної консультації особливості справи, методи, необхідні для захисту інтересів Клієнта, перспективи вирішення його справи і, відповідно, встановити вартість моєї допомоги. Я впевнений, що такий варіант найбільш чесний і професійний, так як без попереднього вивчення обставин справи та погодження з Клієнтом бажаного результату, визначати вартість моїх послуг буде недоцільно.

Так як інтереси Клієнтів представляю виключно я, маючи при цьому офіційний статус адвоката, я маю право, в процесі розгляду справи, звертатися до суду з вимогою про компенсацію вартості моїх адвокатських послуг, що дозволяє повністю або частково компенсувати Клієнту їх вартість. Також, це надає мені можливість представляти інтреси Клієнтів на підставі угоди (договору), що економить витрати наших Клієнтів на нотаріальні послуги.

Я завжди несу відповідальність за результат розгляду кожної справи, і саме тому, у багатьох випадках, визначаю виплату основної частини гонорару вже після отримання позитивного результату у справі.